KONST / Litografier / Färglitografi 11755362
nr 1175 5362
Catharina Edlund
(f. 1974), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 13/240, bladets mått: 43,5x35,5 cm
Catharina Edlund, svensk bildkonstnär född i Sundsvall 1974 .
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 april 2018
kl 18:19:18
15/4 22:23:03
Catharina Edlund
Läs mer om Catharina Edlund